Referencje

CEO firmy QBL z Ustronia

Z Panią Alicją Bąk-Żerebiec prowadzącą firmę AB:DESIGN rozpoczęliśmy pracę na zasadzie outsourcingu w 2015 roku. Podczas współpracy zaprojektowała oraz konsultowała dla QBL Systems m.in. uchwyt CliQ, który wdrożyliśmy w 2019 roku.

Wart uwagi jest innowacyjny projekt CliQ, który chroniony jest patentami oraz nagrodzony ISPO Award Winner Munich 2019. Celem projektu było zaprojektowanie uchwytu do nart, który umożliwi szybkie odwieszanie dowolnej wielkości pary nart przy użyciu tylko jednej ręki popychając lub ciągnąc za narty. Wprowadzone rozwiązanie wpływa na poprawę designu i ergonomii stanowisk ułatwiając przechowywanie sprzętu narciarskiego.

Pani Alicja wyróżnia się przede wszystkim umiejętnością analitycznego myślenia, popartego wieloma twórczymi rozwiązaniami zleconego problemu projektowego. Dużą zaletę stanowi łatwość w komunikacji – słuchania, współpracy, argumentowania, rysowania odręcznego, a także zmysł estetyczny i obycie techniczne. Zaprojektowane w programie SolidWorks rozwiązania projektowe były przedstawiane trójwymiarowo w programie oraz na wizualizacjach. Wygenerowane pliki 3D posłużyły do wykonania preprototypów przez modelarzy z naszej firmy QBL oraz do wykonania form wtryskowych do produkcji.  

Pani Alicja projektując CliQ spełniła wszystkie założenia. Produkt odnosi sukces rynkowy – co bezpośrednio przełożyło się na wzrost sprzedaży uchwytu CliQ oraz zwiększenie udziału QBL na rynku. W 100% polecamy współpracę z designerką Alicją Bąk-Żerebiec.

 

W celu otrzymania skanu oryginału referencji prosimy o kontakt mailowy.