Referencje

Właściciele firmy z Edynburga

Z Panią Alicją Bąk-Żerebiec, właścicielką studia projektowego AB:DESIGN nawiązaliśmy współpracę w listopadzie 2015 roku. Celem było zaprojektowanie 5 wzorów drewnianych urn kremacyjnych, których producentem miała być firma  z Ustronia. Z powierzonego zadania Pani Alicja wywiązała się w 100%.

 

Zakres prac studia AB:DDESIGN był bardzo szeroki i wieloetapowy. Na początku ustaliliśmy jakich urn potrzebujemy. Pani Alicja wykonała ogromną pracę zapoznając się nie tylko z istniejącymi wzorami urn na rynku UE, ale i zgłębiła cały proces, m.in.: czym jest urna, jak wygląda pochówek.

Kolejnym etapem było spisanie założeń projektowych, którego zwieńczeniem były wstępne projekty urn. Pani Alicja przygotowała 5 różnych linii wzorniczych, i w każdej z nich po 5 projektów. Na tym etapie,
były to wirtualne modele 3D wykonane na komputerze.

Ostateczny etap projektowy odbywał się przy czynnej współpracy z firmą , która miała urny produkować. Pani Alicja konsultowała z producentem aspekty techniczne i wykonawcze. Celem było pogodzenie założeń projektowych, możliwości technologicznych i ekonomiki całego przedsięwzięcia. Wykonano wstępne modele z drewna. Potem dokonaliśmy korekt i wybraliśmy kolory lakierów. Pani Alicja doprowadziła projekt do wykonania ostatecznych modeli, które posłużyły jako wzorce produkcyjne.

Dodatkowo zostały wykonane projekty kartonowych pudeł transportowych.

 

Pani Alicja jest przede wszystkim miłą, sympatyczną osobą, która już przy pierwszym kontakcie wzbudziła nasze zaufanie. Jest ona profesjonalistką w „każdym calu”, osobą rzetelną i oddaną swoje pracy. Cenimy sobie również jej talent plastyczno-graficzny, jak i zaangażowanie jakie wykazała pracując nad projektami naszych urn.

Współpraca nad urnami była profesjonalna i kompleksowa. Zakres prac studia projektowego AB:DESIGN był szeroki i zaczynał się od rzetelnego zapoznania się z tematem, poprzez przygotowanie wstępnych szkiców, a kończył się na współpracy z producentem i doprowadzeniem urn do fazy produkcyjnej.

Cały proces trwał kilka miesięcy i ciężko teraz zliczyć ile czasu poświęciła Pani Alicja na konsultacje z nami i na liczne spotkania z producentem.

 

Rynek urn kremacyjnych jest zapełniony mnóstwem produktów o ciekawych i interesujących wzorach, wykonanych z różnych materiałów, szczególnie na rynku Wielkiej Brytanii, gdzie działamy. Pomimo tego faktu, Pani Alicja podjęła się tego jakże trudnego zadania. Co więcej zaprojektowane urny są unikalne i wzbudzają duże zainteresowanie na rynku.

Reasumując, jesteśmy nadzwyczaj zadowoleni z efektów pracy Pani Alicji Bąk-Żerebiec. Doceniając jej duży talent oraz kunszt, polecamy współpracę z nią, naprawdę serdecznie.

 

W celu otrzymania skanu oryginału referencji prosimy o kontakt mailowy.