Referencje

Właściciel firmy z Ustronia

Nasza firma od samego początku stawiała i stawia na doskonały design, przemyślane wzornictwo oraz jakość pod każdym względem, dlatego też poszukujemy do współpracy osoby i firmy, które nie tylko odzwierciedlają bliskie nam wartości, ale także poprzez swoje działania aktywnie zmieniają nasze otoczenie na lepsze.
Dziś możemy powiedzieć, iż niemal naturalną koleją rzeczy i oczywistym wyborem okazała się współpraca z Alicją Bąk-Żerebiec tworzącą firmę AB:DESIGN. Oprócz niezwykle profesjonalnego podejścia do projektów, nie można było nie zauważyć zaangażowania w podejmowane tematy oraz troski o to, by efekt finalny mógł w pełni usatysfakcjonować naszą firmę.
Z nieskrywaną sympatią wspominamy zatem zarówno projekty wizytówek oraz ulotek naszej ciastkarni, przejrzyste fotografie wypiekanych przez nas ciasteczek cieszyńskich jak i koncepcję specjalnego opakowania naszych wypieków na potrzeby kooperacji naszej firmy z Wydziałem Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Miasta Ustroń.
Z czystym sumieniem możemy polecić firmę AB:DESIGN jako rzetelnego, oddanego i uczciwego kontrahenta, który do każdego projektu podchodzi indywidualnie i każde zadanie traktuje jako wyjątkowe wyzwanie.

 

W celu otrzymania skanu oryginału referencji prosimy o kontakt mailowy.