Referencje

Właściciel ZH-P z Ustronia

Firma współpracuje z firmą Alicja Bąk-Żerebiec Design w zakresie projektów dwu oraz trójwymiarowych od 2015 roku. Współpraca odbyła się przy projektach:

- maselniczki

- kolekcji pięciu drewnianych urn

- stołu konferencyjnego

- projektu koncepcyjnego zestawu mebli na potrzeby szkół

- identyfikacji wizualnej produktu EduMATRIX (projekt logo, opakowania, okładki książki, ulotki, roll-upu, strony internetowej)

Współpraca z Alicją Bąk-Żerebiec układa się  pomyślnie. Jest dyspozycyjna i słowna. W pracy projektowej wyróżnia się profesjonalizmem oraz kreatywnością. Projektuje kilka koncepcji dzięki czemu jest z czego wybierać. Służy radą. Pozostawia pole do wyboru. Akceptuje sugestie podyktowane rynkiem.

Pani Alicja Bąk-Żerebiec zaprojektowała maselniczkę, o bardzo fantazyjnym kształcie przypomi-nającym kapelusz lub statek ufo. Prototyp, który wykonywaliśmy został nagrodzony pierwszym miejscem w konkursie na pamiątkę z małopolski, w 2015 r. Następnie wykonaliśmy serię maselniczek, które były wręczane przez Marszałka Województwa małopolskiego gościom Krakowa.

Projektantka wykonała także pełną identyfikację produktu EduMATRIX – edukacyjnej, wielofunk-cyjnej pomocy dydaktycznej. Za ten produkt ZP-H został nagrodzony Złotym medalem Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji w kategorii Pomoce Dydaktyczne na Targach w Kielcach 2016 r. Pani Alicja Bąk-Żerebiec zaprojektowała stół konferencyjny oraz udzielała konsultacji w sprawie stoiska targowego za które to Firma otrzymała na tych samych Targach wyróżnienie w kategorii - najlepsze stoisko.

 

W celu otrzymania skanu oryginału referencji prosimy o kontakt mailowy.