Referencje

Naczelnik Wydziału PKSiT

Miasto Ustroń kilkakrotnie korzystało z usług Firmy pani Alicji Bąk-Żerebiec działającej pod nazwą AB:DESIGN. Zlecenia polegały na zaprojektowaniu grafiki na pudełka ciasteczek cieszyńskich związanych z Ustroniem (wrzesień – listopad 2016r.), zaprojektowaniu i opracowaniu dedykowanego gadżetu nawiązującego do 50. Rocznicy nadania statusu uzdrowiskowego Miastu Ustroń (luty – maj 2017r.), a także przeprowadzała warsztaty artystyczne. Przygotowane i przeprowadzone zajęcia przez Panią Alicję Bąk - Żerebiec odbywały się w dn. 1 maja 2017r. podczas Ustrońskiej Majówki na rynku, oraz 25 czerwca w Parku Kościuszki, nad Wisłą.

Przygotowane zajęcia miały charakter otwartych warsztatów artystycznych przeznaczonych głównie dla dzieci i młodzieży. Pierwsze, które odbyły się  na rynku, miały na celu zapoznania się z różnorodnymi technikami plastycznymi, w tym mieszanymi. Kolejne polegały na tworzeniu kompozycji przestrzennych z kwiatów, liści i traw, w co angażowały się również osoby dorosłe.

Pani Alicja – Bąk cechuje się wysoką kulturą osobistą, Jest osobą, która bez problemu nawiązuje kontakt z dziećmi oraz dorosłymi. Podczas przeprowadzanych zajęć było widoczne zaangażowanie w pracę, polegające na skrupulatnym przygotowaniu programu warsztatów jak i jego realizacji.

W realizowanych projektach na zlecenie Miasta jest widoczna ogromna kreatywność. Zaprojektowane pudełka jak i Ustroński gadżet przekazują przez swoją formę historię  Ustronia, nawiązując do charakterystycznych piramid. Prace pani Alicji Bąk – Żerebiec podkreślają atuty Miasta. 

Zaangażowanie, kreatywność, otwartość na uwagi co do zlecanych projektów, oraz rzetelne wykonywanie poleconych zadań zadecydowało, że współpraca Miasta Ustroń  z firmą AB:DESIGN będzie kontynuowana.

W celu otrzymania skanu oryginału referencji prosimy o kontakt mailowy.